Jarmark Wiedzy 2012

VII Festiwal Nauki na Uniwersytecie Śląskim

Nasze Koło uczestniczyło w Jarmarku Wiedzy 24 kwietnia 2012 roku. Impreza została zorganizowana w ramach 8. Studenckiego Festiwalu Nauki Uniwersytetu Śląskiego.

Był to jeden z najciekawszych dni całego festiwalu, na którym Koło Naukowe Bibliotekoznawców promowało swoją działalność i zachęcało do czytania. Wszyscy odwiedzający nasze stanowisko mogli zasmakować wiedzy bibliotekarskiej i poznać jej tajemnice.

Nasi członkowie Adrianna Szefer oraz Maciej Skorupa zorganizowali pokaz czerpania papieru oraz rozdawali wiele gadżetów zainteresowanym działalnością Koła.

Największą atrakcją i dużym powodzeniem na naszym namiotowym stanowisku cieszyła się akcja Wędrującej Książki! Taka forma promowania czytelnictwa okazała się strzałem w dziesiątkę! Książki zostały uwolnione, a my usatysfakcjonowani powodzeniem akcji. Odwiedzających było naprawdę dużo!

[slickr-flickr type=”gallery” search=”sets” set=”72157632091399906″ items=”42″]